Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 119912 9 Inch OEM Cover for Akpa Hw Blank - Commercial Kitchen Use
Item:
#1508322
Technical details
| Manufacturer | Newco |
|---|---|
| Model Number | 119912 |
| Manufacturer Part # | 119912 |
| Height | 0.65" |
| Width | 8.65" |
| Depth | 20.8" |
| Weight | 1.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 119912 9 Inch OEM Cover for Akpa Hw Blank - Commercial Kitchen Use