- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1198178 5.95 Inch Pilot Tube Rear Gas Ignition Part for Southbend Pyromax
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1198178 |
| Manufacturer Part # | 1198178 |
| Height | 3.8" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1198178 Pilot Tube Rear Pyromax
