RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 119817 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 119817 5.8 Inch Light and Timer OEM PCB Control Component
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 119817 |
| Manufacturer Part # | 119817 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 119817 Pc Board Light & Timer
