RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1197501 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1197501 12 Inch Rubber Gasket for Top-Mounted Doors
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1197501 |
| Manufacturer Part # | 1197501 |
| Height | 1.15" |
| Width | 12" |
| Depth | 27.35" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1197501 Door Seal Co Top 60/4 0
