- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1196304 Air Probe for Commercial Kitchen Refrigeration
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1196304 |
| Manufacturer Part # | 1196304 |
| Height | 2" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1196304 Air/cabinet Probe