FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 119500201 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 119500201 48 Inch Grill Steel Commercial Grilling Component
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 119500201 |
| Manufacturer Part # | 119500201 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 439 lbs |
| Weight | 439 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 119500201 Grdl W/a 48 Oooo