- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1194791 3/4 Inch Diameter Sleeving 3ft Fiber Glass Insulation
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1194791 |
| Manufacturer Part # | 1194791 |
| Height | 1.55" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1194791 Sleeving 3/4 Fiber Glas S 3ft