RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1194788 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1194788 3/8 Inch Diameter Flexible Stainless Steel Sleeving 2 Foot
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1194788 |
| Manufacturer Part # | 1194788 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Weight | 0.33 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1194788 Sleeving 3/8 Flex 2ft