- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1194699 Temperature Probe with 37 Inch Wire Leads and Quick Disconnects
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1194699 |
| Manufacturer Part # | 1194699 |
| Height | 2" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1194699 (2) Wire Leads 37" Long With 1/4" Qd Terminals
