RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 119370P01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 119370P01 11 Inch Rail Right Stainless Steel OEM Support
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 119370P01 |
| Manufacturer Part # | 119370P01 |
| Height | 1.45" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 119370P01 Rail (right)