RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 119265S commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 119265S 11 Inch Lid Seal for Robot Coupe R45 G3 Durable Food Grade
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 119265S |
| Manufacturer Part # | 119265S |
| Height | 3.85" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 119265S R45 G3 Lid Seal
