- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1192630 60 Inch Burner Barrier Stainless Steel Gas Protection
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1192630 |
| Manufacturer Part # | 1192630 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 60" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1192630 Burner Barrier Hdc 60