RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1192623 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1192623 58 Inch Support Heavy-Duty Burner Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1192623 |
| Manufacturer Part # | 1192623 |
| Height | 2" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 57.9" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1192623 Support Hdc 60 Burner/r Adiant
