FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1191933 18 Inch Replacement Door Assembly for Southbend Cafe S24 Oven
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1191933 |
| Manufacturer Part # | 1191933 |
| Height | 4.5" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 22" |
| Weight | 18.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1191933 Door Asm Cafe S24 Oven