- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1191640 30 Inch Stainless Steel Gas Tube Oven with Removable Shelves
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1191640 |
| Manufacturer Part # | 1191640 |
| Height | 7" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1191640 Tube Oven 60 Right (2rr )