- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1191604 8.95 Inch Ult/cafe Standard Harness for Café Appliances
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1191604 |
| Manufacturer Part # | 1191604 |
| Height | 2.35" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1191604 Ult/cafe Std 69 Harness

