RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1191526 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1191526 60 Inch Stainless Steel Splash Guard for Food Prep
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1191526 |
| Manufacturer Part # | 1191526 |
| Height | 7" |
| Width | 41" |
| Depth | 66" |
| Weight | 29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1191526 Splasher Ultimate 60w X 24h