- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1191488 1.7 Inch Seal for 60/40 Lt Refrigeration Units
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1191488 |
| Manufacturer Part # | 1191488 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1191488 Co 60/40 Lt Center Seal

