- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1191438 1.25 Inch Door Seal Co Lt and Rt for Southbend
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1191438 |
| Manufacturer Part # | 1191438 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 21.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1191438 Co Lt & Rt Door Seal 60/40
