Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range -119135140 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range -119135140 6 Inch Lift Off Gas Burner Assembly Front with Air Shutter
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | -119135140 |
| Manufacturer Part # | -119135140 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range -119135140 10" Long Overall With Lift Off Burner Head And Air Shutter, New Style
