FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1191291 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1191291 30 Inch Cradle Stainless Steel OEM for Commercial Applications
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1191291 |
| Manufacturer Part # | 1191291 |
| Height | 7" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1191291 Asm 36 Cradle