RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1190754 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1190754 3/8 Inch Length 64 Inch Tube Flex Stainless Steel Connection
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1190754 |
| Manufacturer Part # | 1190754 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1190754 Tube Flex 3/8 X 64