- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1190612 14 Inch Tray with Stainless Steel for Crumb Collection
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1190612 |
| Manufacturer Part # | 1190612 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 4.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1190612 Tray W/a 12 Cafe Crumb