RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1190571 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1190571 8.5 Inch Gas Burner Assembly Stainless Steel for Café Equipment
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1190571 |
| Manufacturer Part # | 1190571 |
| Height | 4" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 9.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1190571 Burner Asm Cafe Pyro Fr Ont
