RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend steam tables and food wells.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1190540 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1190540 5.5 Inch Gas Valve Panel Stainless Steel for Southbend Ovens
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1190540 |
| Manufacturer Part # | 1190540 |
| Height | 2.75" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 48.5" |
| Weight | 3.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1190540 Valve Panel 4481/2/3/4 3gl Ovn
