RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1190500 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1190500 4.4 Inch Right Door Stake with C Weight Stainless Steel
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1190500 |
| Manufacturer Part # | 1190500 |
| Height | 0.8" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 17.6" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1190500 Right Door Stake W/a C Weight
