Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 119 Width 0.5 Inch Gas Guide Saw Stationary Bar Stainless Steel with Precision
Item:
#1136610
Technical details
| Fits with Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | 119 |
| Manufacturer Part # | 119 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 119 Width 0.5 Inch Gas Guide Saw Stationary Bar Stainless Steel with Precision
$14.47
Unit price
/
Unavailable
