RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1189958 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1189958 1 Inch Door Seal Co Bottom for Southbend Ovens
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1189958 |
| Manufacturer Part # | 1189958 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1" |
| Depth | 31.35" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1189958 Door Seal Co Bottom