- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1189820 17 Inch Rack Guide for Southbend Equipment Durable Metal
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1189820 |
| Manufacturer Part # | 1189820 |
| Height | 1.25" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 8.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1189820 Sh 11 Pos Rack Guide

