- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1189579 0.6 Inch Door Ad Juster for Stratosteam Ovens and Steamers
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1189579 |
| Manufacturer Part # | 1189579 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1189579 Pin Stratosteam Door Ad Juster