FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1189538 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1189538 Relay Electric OEM Southbend Equipment for Kitchen
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1189538 |
| Manufacturer Part # | 1189538 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1189538 Relay For Omni Stat