- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1189459 3.75 Inch OEM Commercial Steamer Latch Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1189459 |
| Manufacturer Part # | 1189459 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1189459 Handle Steamer Latch Strato
