RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 118930 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 118930 3.75 Inch Temp Control Broiler Set Up A with Corrosion-Resistant Design
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 118930 |
| Manufacturer Part # | 118930 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 118930 Temp Control Broiler Set Up A
