RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 118928-902 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 118928-902 14 Inch Gasket for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 118928-902 |
| Manufacturer Part # | 118928-902 |
| Height | 7.35" |
| Width | 14" |
| Depth | 16.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 118928-902 Anthony #02 14160 2037 Gasket