Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11892 17 Inch Stainless Steel Purell Messenger Stand for Cs6 Cs8
Item:
#1885734
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 11892 |
| Manufacturer Part # | 11892 |
| Height | 40" |
| Width | 17" |
| Depth | 6" |
| Weight | 20.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 11892 17 Inch Stainless Steel Purell Messenger Stand for Cs6 Cs8