RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1188454 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1188454 1-Inch Socket Head Screw 10-24 Steel Fastener with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1188454 |
| Manufacturer Part # | 1188454 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1188454 Screw 10 24 X 1 Socket Head Pl
