RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1188180 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1188180 1 Inch Stainless Steel Manifold to Hdg for Commercial Use
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1188180 |
| Manufacturer Part # | 1188180 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1188180 Manifold W/a Hdg 24 M