RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1187991 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1187991 2.85 Inch Bracket Pilot Burner Assembly Stainless Steel Gas
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1187991 |
| Manufacturer Part # | 1187991 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1187991 Bracket Burner Pilot
