FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1187783 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1187783 14 Inch Stainless Steel Rack with Brushed Finish
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1187783 |
| Manufacturer Part # | 1187783 |
| Height | 7" |
| Width | 14" |
| Depth | 62" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1187783 Rack Cm 60