RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1187781 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1187781 12 Inch Stainless Steel Rack with Easy Maintenance
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1187781 |
| Manufacturer Part # | 1187781 |
| Height | 1.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 27.5" |
| Weight | 7.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1187781 Rack Cm 32