Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1187008 Gasket 7.7 Inch OEM Replacement for Southbend Equipment
Item:
#1190341
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1187008 |
| Manufacturer Part # | 1187008 |
| Height | 3.05" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1187008 Gasket 7.7 Inch OEM Replacement for Southbend Equipment
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1187008 Gasket

