Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1185533 1/2 Inch Gas Dual Solenoid Valve Stainless Steel 120 Volt
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1185533 |
| Manufacturer Part # | 1185533 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1185533 Dual Gas Solenoid Valve 120v, 1/2" Fpt In/out 60hz 5w .05amp, Southbend Range Series 400 Platinum
