- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1185205 Gauge Thermometer 2 Inch Stainless Steel with Analog Dial
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1185205 |
| Manufacturer Part # | 1185205 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1185205 Gauge Thermometer 2 In
