- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1185205 3 Inch Flange 2 Inch Dial Thermometer Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1185205 |
| Manufacturer Part # | 1185205 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1185205 Recessed Thermometer W/ 3" Front Flange, Size 2" Dial [range 30-240f] Mount 3" Flange, [cap 48"] Bulb 2.5", Southbend Stre-(3d 5d) Strg-(3d 5d)
