RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1185150 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1185150 1/4 Inch Black Hematite Union for Foodservice Plumbing
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1185150 |
| Manufacturer Part # | 1185150 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1185150 Blkhd Comp 1/4x1/4 Union
