- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1184544 6.5 Inch Flue Riser Gas Hot Top Venting Component
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1184544 |
| Manufacturer Part # | 1184544 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 33.75" |
| Weight | 3.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1184544 Trim Hot Top 36 Flue Ri Ser