Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1183REDS 4.5oz Sm Red Dress Shirt Wr Solid C/p Medium
Item:
#1886003
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1183REDS |
| Manufacturer Part # | 1183REDS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1183REDS 4.5oz Sm Red Dress Shirt Wr Solid C/p Medium
$34.18
Unit price
/
Unavailable