RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1183306 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1183306 6.65 Inch Arm Connector Stainless Steel for Southbend
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1183306 |
| Manufacturer Part # | 1183306 |
| Height | 2.3" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1183306 W/a Arm Connector