FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend other white china dinnerware.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1183246 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1183246 8 Inch Infrared Burner Stainless Steel Electric with Durability
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1183246 |
| Manufacturer Part # | 1183246 |
| Height | 5" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1183246 Infrared Burner Southbend
