RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1183209 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1183209 15 Inch Grease Drawer 36 Inch Capacity Stainless Steel
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1183209 |
| Manufacturer Part # | 1183209 |
| Height | 1.75" |
| Width | 15.13" |
| Depth | 31" |
| Weight | 9.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1183209 Grease Drawer Ba 36